O nas

 

Witam serdecznie na mojej stronie. „Prestige Battery” to nowa aczkolwiek prężnie i szybko rozwijającą się firma oraz sklep internetowy, która zajmuje się sprzedażą ogniw 18650 oraz budową akumulatorów do przeróżnych pojazdów elektrycznych. Ogniwa te są jedną z najlepszych obecnie źródeł energii do wszelkich urządzeń oraz pojazdów elektrycznych. Są wszędzie, od małych urządzeń jak szczoteczki elektryczne po duże jak rowery czy samochody elektryczne.

Cechują nas


Niska cena

Oferujemy najniższą cenę na rynku

Szybka realizacja

Towar wysyłamy w ciągu 24h.

Najwyższa jakość

Sprzedawane przez Nas ogniwa są Nowe ,najwyższej jakości , pochodzące od sprawdzonych dostawców oraz bezpośrednio od producentów.

Nowoczesne technologie

Prężnie się rozwijamy , testujemy nowe technologie , śledzimy trendy i nowości w branży.

Dzięki ciągłemu poszukiwaniu nowych dostawców możemy Państwu zaoferować całkowicie nowe ogniwa lub również nowe lecz posiadające lekkie ślady rozbiórki w najlepszych cenach na rynku.Wszystkie ogniwa są nowe i posiadają parametry zgodne z katalogiem producenta , ogniwa nowe z demontażu pochodzą z rozbiórki nowych akumulatorów które podczas wnikliwej kontroli zostały odrzucone np ze względów kosmetycznych lub wadliwego montażu.Nie różnią się one niczym prócz znikomymi wizualnymi śladami demontażu.O samych ogniwach możecie Państwo przeczytać w zakładce o ogniwach 18650.Także dziękuję za poświęcony na wizytę na mojej stronie czas i zapraszam serdecznie do kontaktu oraz zamówień.

 

Prezes firmy Krawczyk Adrian